Hakkımızda

Ebi Marketer Ebru Polat

Sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama planlama, reklam tasarım ve uygulama

Videoyu oynat

Dijital Hizmetler

Dijital Pazarlama

Kişi ya da kurumların potansiyel müşteri ağlarını genişletmeleri ve satışa dönüşümleri arttırmak adına yapılacak pazarlama ve reklam çalışmalarını ağırlıklı olarak online mecralar için planlıyoruz ve uyguluyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Dijital pazarlama çalışmalarının bir parçası olarak kişi ya da kurumların sosyal medya mecralarındaki görünürlüğünü artırmak adına görsel destekli içerikler üretiyoruz.

Google Harita Kayıt Yönetimi

Kurumların Google Haritalar uygulamasında kayıtlarını gerçekleştirip kurumun adı ya da sektörü ile arama yapan kişilerin ilgili kaydı görüntülemesini sağlıyoruz.

Promosyon Dizayn ve Tedarik

Kurum / marka odaklı usb bellekler, sweatshirtler, kağıt çantalar, tutkallı bloknotlar, kupa bardaklar, termos muglar, bez çantalar, kalemler vb. promosyon ürünlerinin tasarımı, tedariki çalışmalarını yapıyoruz.

Web Dizayn

Mobil cihaz uyumlu, modern tasarımlı, KVKK gereklerine uygun, e-ticaret destekli, yönetim panelli web siteleri taleplerini karşılıyoruz.

Medya Planlama

Sosyal medya destekli dijital pazarlama faaliyetlerini yürütmek adına yapılması gerekenleri müşteri ile istişare ederek planlıyoruz.